ŻYCIE MIAŁO BYĆ ŁATWE

A gdyby to, czego nas uczono w szkole to nie wszystko co powinniśmy wiedzieć o życiu? A gdyby fizyczność była tylko częścią tego świata? A gdyby to czego nie widzimy stanowiło większość, a nie jak nam się wydaje mniejszość?Nie widzimy myśli, uczuć, wdzięczności, akceptacji, zrozumienia, nie widzimy miłości, a czy widzimy oddech czy tylko ruszającą się klatkę piersiową? To, że czegoś nie widzimy, to nie znaczy, że tego nie ma. Czy to nie jest zatem tak, że to czego nie widzimy ma większy na człowieka wpływ niż to co widzimy?

Bycie szczęśliwym jest takie proste jak bycie nieszczęśliwym, po prostu większość z nas ma więcej praktyki w byciu nieszczęśliwym.

Zacznij swoją podróż, destynacją która jest odkryciem kim

naprawdę jesteś, destynacja którą jest więcej miłości do samego siebie, destynacja którą satysfakcja z życia, destynacja którą jest wolność, destynacja którą jest objawienie, że życie jest naprawdę proste, że żeby być szczęśliwym naprawdę nie trzeba dużo. Bycie szczęśliwym jest wyborem i jak go dokonasz to zobaczysz jak zmieni się Twoje życie. Innymi słowy Get happy, stay happy and great things will come your way! 

W tej części dowiesz się, że wszystko jest energią i wszystko jest wibracją. Poznasz również mechanizmy i prawa, które rządzą tym wszechświatem a nie zawsze pozwalasz działać im na Twoją korzyść. Polecam rozpoczęcie tej przygody od wywiadu, od którego wszystko się zaczęło. Następnie oglądaj odcinki w kolejności jakiej się są publikowane.


Powered by Wild Apricot Membership Software