KONSULTACJE ONLINE


Zdaję sobie sprawę, że od wiedzy do praktyki często długa i czasem pełna zwątpienia i frustracji droga. Jeżeli masz konkretny problem, sytuację, z którą nie umiesz  sobie poradzić, emocję której nie umiesz się pozbyć, szukasz kierunku w swoim życiu, jeżeli coś nie do końca ma dla Ciebie sens. Jeżeli nie możesz być na warsztatach lub przyjść na spotkanie ze mną to zapraszam na konsultację ze mną.

Konsultacje obywają się za pomocą wybranej przez Ciebie aplikacji lub przez telefon, nie są nagrywane, odbywają się w cztery oczy więc oferuję największą prywatność i całkowitą dyskrecję.

Bardzo ważne jest, abyś zapoznał się z wszystkimi odcinkami z serii W przed samą konsultacją, gdyż wtedy możemy spedzić więcej czasu na dopracyzowywaniu praw i mechanizmów a nie na ich opisywaniu.

 

Wszystkie kroki od rezerwacji do konsultacji:

1. Wybierz długości sesji. Do wyboru są sesje 15, 30 i 45 minutowe.

2. Wybierz platformę za pomocą, której odbędzie się konsultacja. Do wyboru: rozmowa telefoniczna, Skype, WhatsApp lub Facebook Messenger.

3. Wybierz rodzaj połączenia: rozmowa głosowa lub video rozmowa.

4. Zarezerwuj i opłać konsultację. Akceptowane formy płatności: PayPal, karta debetowa lub kredytowa. 

5. Po dokonaniu płatności otrzymasz e-mail z potwierdzeniem rezerwacji oraz e-mail z potwierdzeniem płatności.

6. W ciągu 24 godzin od rezerwacji konsultacji otrzymasz e -mail z linkiem do kalendarza on-line. Wybierz w nim dzień i godzinę konsultacji. Do wyboru będziesz miał 14 różnych dni, zarówno roboczych jak i weekendy, w godzinach przedpołudniowych lub wieczornych. Po wyborze terminu otrzymasz e-mail z jego potwierdzeniem.

8. W zarezerwowanym przez Ciebie terminie AAX skontaktuje się z Tobą za pośrednictwem platformy, którą wybrałeś przy rezerwacji. 

9. Jeżeli próba kontaktu się nie powiedzie, będziemy próbować skontaktować się z Tobą przez następne 15 min. Po tym czasie uznamy, że jesteś niedostępny i rezerwacja zostanie anulowana. 

10. Konsultacje online nie są rejestrowane w żaden sposób.

Konsultacje online AAX nie są poradą medyczną lub psychologiczną i w żaden sposób jej nie zastępują. AAX nie jest psychologiem i ma żadnego wykształcenia medycznego. Konsultacja nie jest poradą, lecz wyłącznie spojrzeniem z innej perspektywy na poruszony przez Ciebie temat. AAX nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje lub działania klienta po konsultacji. 


Zaloguj się! Członkostwo na poziomie

AAX Free daje 5% zniżkę.


Powered by Wild Apricot Membership Software